Стипендіальна програма ім. Стефана Банаха

Абітурієнти

Стипендія поширюється на громадян країн-членів «Східного Партнерства»( в т.ч. України), які:

1) отримали диплом бакалавра (не більше, ніж три роки тому);

2) закінчують навчання і отримують диплом бакалавра у поточному році;

3) навчаються на передостанньому році магістратури або аналогічної їй, за напрямками: природничі науки, технічні науки, економічні науки, а також володіють польською мовою на рівні, що дозволяє навчатися в Польщі.

Пропозиція

Стипендія буде пропонуватися на 2-річне додаткове навчання на рівні магістра на факультетах: природничих наук, технічних наук, економічних наук, які проводяться в польських державних ВНЗ.

Після першого року стипендіати зможуть взяти участь у програмі з обміну студентів Erasmus університетів, які уклали такі угоди із зарубіжними університетами. Під час навчання, стипендіалісти будуть мати можливість отримати короткий професійний досвід на території Польщі, а також пройти курс польської мови під час канікул, безпосередньо перед початком навчального року.

Набір студентів

Абітурієнти повинні надіслати в польські дипломатичні та консульські установи заповнену і підписану анкету кандидата на навчання у Польщі а також додатки:

• короткий опис пропонованої дипломної роботи,

• довідка про стан здоров'я ,

• копія диплому про закінчення навчання першого ступеня (бакалавр) з додатком або довідка про отримані оцінки на зимовій сесії в останній рік навчання на першому ступені або передостаннього року навчання на ступені магістратури та планової дати їх завершення ,

• документи, що підтверджують громадянство (паспорт) країни-члена «Східного партнерства»

• свідоцтво про знання польської мови.

Фінансові умови :

Пропонована стипендія становить 1350 злотих на місяць. Крім цього, організатори оплачують витрати на курс і участь у заходах, організованих для стипендіатів.

Обов'язки

1. Стипендія заснована на загальних умовах, зазначених у Положенні міністерства науки та вищої освіти від 12 жовтня 2006 року про вступ та навчання іноземних громадян та їх участь у науково-дослідній роботі (Загальні правила 2006 року. № 190 , poz.1406 з поправками та змінами) .

2. Виплату стипендії забезпечує Бюро Визнання Освіти та Міжнародного Обміну під керівництвом Міністра науки та вищої освіти Польщі .

3. Університет зобов’язаний призначити кураторів для стипендіатів.

4. Стипендіати повинні мати страховий поліс, який забезпечуватиме вартість лікування, на період перебування. Оформляється за місцем проживання або на території Польщі.

5 . Вартість проїзду туди і назад (Польща) оплачує стипендіат.

6 . В обов'язок стипендіата входять:

• участь у заняттях, передбачених навчальною програмою для магістратури та отримання позитивних результатів згідно навчальної програми.

• визначення теми дипломної роботи з куратором та її захист.

• участь у додаткових заняттях польської мови / підготовчі курси.

• участь у конференціях і зборах учасників стипендіальної програми, організованих протягом навчального року.

ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖНА ОТРИМАТИ У ПОЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПДАА,

або за тел. 099 9850839