Турбота і увага до наших пенсіонерів

17 червня 2020 року викладачі кафедри безпеки життєдіяльності  завітали до колеги Заворотнього Леоніда Євгеновича, який протягом тривалого часу  сумлінно працював старшим викладачем кафедри фізики, автоматизації та механізації виробничих процесів інженерно-технологічного факультету. Наразі понад 8 років  уже на пенсії.  Оскільки останні роки він мешкає сам, тому дуже зрадів, що його пам'ятають колеги. В теплій бесіді згадали робочі моменти, колег, студентів.

З метою матеріальної підтримки Леоніда Євгеновича викладачі кафедри  придбали продукти харчування.

Шановні колеги, не забуваємо наших пенсіонерів, які перебувають на заслуженому відпочинку, почасти потребують підтримки, теплого слова, уваги.