Участь доцента ПДАУ у роботі журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

5 січня 2021 року доцент кафедри технологій дрібного тваринництва Богдан Шаферівський взяв участь у роботі журі відділення «Екології та аграрні науки» І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, засідання якого відбулося на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Роботи були представлені учнями 9–11 класів загальноосвітніх закладів м. Полтави.

Учасники представили онлайн результати своїх досліджень, які включали в себе постерний захист і наукову конференцію. За результатами захисту науково–дослідницьких робіт було визначено 6 переможців у трьох секція відділення. Ними стали: Іщенко Софія, Борисюк Марія (Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 25), Шевченко Олексій (Полтавський навчально-виховний комплекс № 16), Ширай Поліна (Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27), Рижкова Марина (Полтавська гімназія № 31), Шкробітько Софія (Полтавська гімназія № 32).

Роботи цих учнів будуть представлені у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук у 2020–2021 н.р.