Участь студентів і викладачів інженерно-технологічного факультету ПДАУ у Міжнародній агропромисловій виставці «AgroЕxpo 2021»

29 вересня 2021 року студенти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування і 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка разом із викладачами кафедр безпеки життєдіяльності, галузевого машинобудування, загальнотехнічних дисципліни, технологій та засобів механізації аграрного виробництва, технологій та обладнання переробних і харчових виробництв відвідали Міжнародну агропромислову виставку «AgroЕxpo 2021», що проходить у м. Кропивницькому.
«AgroЕxpo» – це наймасштабніша в Україні агропромислова виставка, у демонстраційних павільйонах якої представлені експозиції тваринництва, техніки й обладнання для агропромислового комплексу, де проходить польова демонстрація техніки та технологій.
У програмі агропромислової виставки «AgroЕxpo» таке:
• експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експоплощі понад 125 000 м2;
• демонстраційні покази сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкового комплексу «AgroЕxpo»;
• виставка тваринництва та птахівництва;
• демонстрація техніки відомих іноземних і вітчизняних виробників для АПК;
• виставка автомобілів AutoLand;
• спеціальні заходи та бізнес-форуми;
• конференції, консультації фахівців;
• розважальні заходи «Покровського ярмарку».
Подібні заходи надзвичайно цікаві й корисні як для студентів, так і для викладачів. Огляд новинок техніки під час польових випробувань із демонстрацією всіх технічних можливостей сприяє формуванню навчально-пізнавальної мотивації і підвищенню інтересу до майбутньої професійної діяльності здобувачів вищої освіти.

Expo2021