Участь студентів спеціальності «Філологія» у фестивалі наук під відкритим небом

30 вересня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов та українознавства разом зі здобувачами вищої освіти I курсу спеціальності «Філологія» факультету економіки та менеджменту взяли участь у першому для м. Полтави фестивалі наук під відкритим небом «Науковий пікнік».
Студенти спілкувалися з пересічними містянами англійською мовою і в такий спосіб спробували привернути їхню увагу до необхідності вивчення іноземних мов. На переконання студентів, іншомовні знання дають можливість не тільки здійснювати міжособистісну комунікацію з представниками інших національностей, але й бути конкурентноздатним фахівцем на ринку праці, реалізовувати спільні проекти із зарубіжними партнерами, самостійно знайомитися із професійними набутками зарубіжних колег.