Участь у заходах роботодавців, організація спільних заходів

Сертифікати з проходження курсу користування комп’ютерною програмою M.E.Doc

Кольорова заробітна плата. Що нас очікує в майбутньому?

Круглий стіл «Облік і оподаткування діяльності фізичних осіб – підприємців»

У рамках дисципліни «Комп’ютерний облік у суб’єктів малого підприємництва» 22 листопада 2018 р. викладачами кафедри: к.е.н., доцентом  Дугар Т. Є. та к.е.н., доцентом  Романченко Ю. О.  було проведено семінар – тренінг «Електронне декларування. Програма «СОНАТА» для електронної звітності».

Семінар-практикум «Головний бухгалтер і безпека бізнесу»

В рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки при Інституті післядипломної освіти ПДАА спільно з кафедрою організації обліку та аудиту 04 липня 2017 р. відбувся круглий стіл «Облік, звітність і оподаткування суб’єкта малого підприємництва».

Послуги Науково-консультаційного центру «Підготовка фахівців з обліку, фінансів та оподаткування за підтримки сучасних інформаційних технологій» факультету обліку та фінансів

Кращі студенти в номінації "Гідний представник майбутньої еліти України"