V Всеукраїнська науково-практична Інтернет–конференція під назвою «Актуальні питання технології продукції тваринництва»

29-30 жовтня 2020 року на базі кафедри технологій дрібного тваринництва факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Полтавського державного аграрного університету була проведена V Всеукраїнська  науково-практична Інтернет–конференція під назвою «Актуальні питання технології продукції тваринництва» призначена для студентів, молодих вчених та науковців. Для публікації у збірнику конференції було подано 35 статей.

Наукові напрямки конференції:

1.      Інноваційні аспекти виробництва продукції тваринництва.
2.      Новітні технології годівлі тварин.
3.      Стан та перспективи селекції тварин.
4.      Інноваційні технологій харчових виробництв.

В роботі конференції прийняли участь представники наукової спільноти двох країн – України та Білорусі.

Від української сторони прийняли участь  науковці та викладачі з   Полтавського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сумського національного аграрного університету, Одеського  державного аграрного університету, Львівської національної академії ветеринарної медицини ім. С.З.Гжицького, Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії агарних наук України.

Від республіки Білорусь – науковці з Республіканського унітарного  підприємства  «Науково-практичний центр Національної академії наук Білорусі з тваринництва», Установи освіти «Білоруська державна сільськогосподарська академія», Установи освіти «Вітебська державна академія ветеринарної медицини», Установи освіти «Поліський державний університет», Міжнародного державного екологічного університету ім. А.Д. Сахарова, Установи освіти «Гродненський державний аграрний університет».