Відбулося вручення нагород, нагрудних знаків, почесних грамот викладачам кафедри іноземних мов та українознавства

З нагоди святкування 95-річчя Полтавської державної аграрної академії
та з метою відзначення фахівців до дня працівників освіти України
(згідно з Указом Президента України №513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 р.) відбулося вручення нагород, нагрудних
знаків, почесних грамот.

Насамперед кафедра іноземних мов та українознавства Полтавської державної аграрної академії вітає доктора історичних наук, доцента, завідувача Шаравару Тамару Олексіївну з одержаними почесними нагородами та відзнаками.

Зокрема з ініціативи Національної академії педагогічних наук України завідувача кафедри було нагороджено медаллю «Костянтин Ушинський», а за рішенням Полтавської обласної ради нагрудним знаком, почесною грамотою та цінним подарунком.

Кафедра бажає Шараварі Тамарі Олексіївні подальшої плідної праці на ниві освіти і науки, нових наукових планів і звершень! Так тримати!