Візит до Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Т. Г. Шевченка

Викладачі та здобувачі вищої освіти інженерно-технологічного факультету, долучившись до проєкту «100 добрих справ», оголошеного з нагоди відзначення 100-річчя Полтавської державної аграрної академії, відвідали Полтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 7 імені Т. Г. Шевченка.

Випускники цієї школи минулих років зараз є студентами різних факультетів Полтавської державної аграрної академії, тому наші викладачі і студенти разом з деканом інженерно-технологічного факультету, продовжуючи добрі традиції співпраці між нашими навчальними закладами, завітали до школи з подарунками для першокласників, а можливо, й майбутніх абітурієнтів нашої академії.