29–30 травня 2021 року на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти».

Були виголошені дуже цікаві доповіді та представлена інформація про тренінги, пов’язані з особливостями змішаного та онлайн-навчання, наприклад: педагогічне комунікування, впровадження ефективних методів навчання, технології доповнення реальності на онлайн-заняттях.

У цьому заході взяла участь доцентка кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля, керівниця психологічної служби ПДАУ Плаксієнко Ірина Леонідівна з доповіддю «Збереження психологічного та фізичного здоров’я здобувачів вищої освіти. Потреби сучасного педагога».

У своїй доповіді Ірина Плаксієнко розглянула соціально-психологічні проблеми в організації освітнього процесу в умовах пандемічних обмежень, суперечності та ризики дистанційної форми навчання щодо підтримки та збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Також розглядалися пропозиції щодо забезпечення системи санітарно-гігієнічних норм і психолого-педагогічних вимог сучасної освіти.

Головне завдання викладача – створити додаткові стимули для самоорганізації студентів і їхнього самонавчання, щоб дистанційний курс був комфортним середовищем як для здобувача вищої освіти, так і для самого викладача.