Всеукраїнський науково-практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК»,

17 жовтня 2019 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій  та інформаційних систем в АПК», що вже вчетверте проводиться в рамках програми «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем та технологій».

З привітальним словом до учасників семінару звернулися ректор ПДАА професор Аранчій В. І., директор  департаменту агропромислового розвитку полтавської обласної державної адміністрації Фролов С. О., декан факультету агротехнологій та екології ПДАА Маренич М. М.

Виступаючі відмітили важливість та актуальність проведення заходів у стінах одного з провідних аграрних вузів України, актуальність тематики, що стосується впровадження цифрових технологій в аграрному виробництві та подякували за співпрацю представникам ІТ-компаній, що виявили інтерес до участі в семінарі.

Заходи з даної тематики та такого рівня природньо перетворилися на потужний інформаційний майданчик, де провідні українські ІТ-компанії, що створюють новітні програмні продукти для агросектору, мають змогу презентувати новітні рішення безпосередньо перед представниками агропідприємств, а також одночасно виступають від імені роботодавців для студентської частини аудиторії.
На сьогоднішній день ринок інформаційних систем та технологій динамічно розвивається, зявляються нові виклики і нові гравці.

Організатор семінару – кафедра інформаційних систем та технологій ПДАА, як завжди, змогла поєднати спікерів від ІТ-компаній за найбільш актуальними напрямками діяльності в сьогоднішніх реаліях українського аграрного ринку, про що свідчить непідробний інтерес до кожної доповіді та дискусії й запитання.

Теоретично-інформаційну частину семінару відкрили представники компанії «Кварт-Софт», що працює за партнерською програмою з ПДАА з 2016 р.: директор з перспективного розвитку ТОВ «Кварт-Софт» Кондратюк Микола Іванович з темою доповіді «Комплексне ІТ рішення для агровиробників, онлайн сервіс Soft.Farm» та керівник підрозділу розвитку партнерських ситсием ТОВ «Кварт-Софт» Коваленко Денис із доповіддю «Контроль висіву Soft.Farm – сучасне керування посівною компанією».

З презентаційними доповідями виступили учасники семінару:
Засновник інформаційної системи «Agroxy» Андрій Дресвянніков на тему « Про продаж на СРТ та за формою2. Що робити, коли рентабельність агровиробництва буде менше 20 %?»

Директор ТОВ «ВЮСТ» Олексій Поздняков на тему «Системи контролю діяльності аграрного підприємства на основі супутникових систем обробки даних»
Консультант компанії «SmartFarming» на тему «AgTech рішення для рентабельного рослинництва» Юрій Білобловський
Директор ТОВ «Інфосвіт ІТ сервіс» Олег Бондаренко на тему «Автоматизація обліку виробничих процесів у сільськогосподарському підприємстві на платформі Універсал 7»

Технічний директор компанії «Omega Solutions» Рябий Мирослав на тему «Відеоаналітика як інструмент оптимізації бізнес-процесів в аграрному секторі».