Встановлення та випробування коптильної установки

За власними розробками доцента кафедри Кодак Тетяни Степанівни було виконано та встановлено на кафедрі коптильну установку.

Випробування установки розпочали з виготовлення варено-копчених виробів: балика свинного та качок. По завершенню першого коптіння, в будову установки були внесені значні корективи. Виконане її реконструкцію. Оновлена установка описана в заявці на корисну модель.

З появою нового обладнання розпочався новий розвиток в науковій діяльності співробітників кафедри. Проводиться дослідження використання розсолів різної конценрації при виробництві копчених виробів, органолептична оцінка готових виробів, встановлюється вплив диму різних порід дерев на якісні характеритиски м'ясних продуктів.