Взаємовідвідування викладачів кафедри в умовах карантину

Уже протягом двох семестрів навчальний процес в Полтавському державному аграрному університеті триває в умовах карантину з використанням платформи Moodle.  Згідно розпорядження від 20 листопада 2020 року за №18 «Про удосконалення організації освітнього процесу змішаної форми з використанням дистанційних технологій» усі викладачі повинні проводити заняття здобувачів вищої освіти за дистанційною формою навчання з обов’язковим використанням сервісу Google Meet в режимі відеоконференції згідно розкладу.

І саме це, дало можливість  для виконання такого виду методичної роботи науково-педагогічних працівників як взаємовідвідування навчальних занять.
Так, 27.11.2020 р. завідувач кафедри харчових технологій доцент Будник Н.В. відвідала в Google Meet практичне заняття (3 пара) в групі ХТ - 31 з навчальної дисципліни «Основи фізіології і гігієни харчування», яке проводила доцент Кайнаш А.П. Практичне заняття було розпочато вчасно, а його тема відповідала робочій навчальній програмі з дисципліни.

30.11.2020 р. доцент Кайнаш А.П. була присутня в Google Meet на лекції (1 пара) в групі ХТ-21 (стн) з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень», яку проводив професор Сукманов В.О. Лекція була вчасно розпочата, згідно розкладу. Тема лекції відповідала робочій навчальній програмі, матеріал лекції супроводжувався презентацією.

23.11.20 Декан факультету ТВППТ Поліщук А.А. відвідав лабораторне заняття завідувача кафедри харчових технологій Будник Н.В. з навчальної  дисципліни Технологія цукру та кондитерських виробів на тему: «Визначення вмісту редукувальних цукрів у цукрі-піску методом Офнера та Бертрана» (1 пара) група ХТ - 31. Заняття було розпочато вчасно, тема відповідала робочій програмі, але були відмічені складності пов’язані з тим, що лабораторна робота в Google Meet набуває статусу практичної, адже існує ще багато складнощів та невирішених питань при проведенні лабораторних занять в режимі он-лайн.