15-18 травня 2013 р. на базі Полтавської державної аграрної академії проводився XV Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття” серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Мінагрополітики України. Делегації з усіх областей України приїхали на цей грандіозний захід.
Кафедра економіки підприємства ПДАА була відповідальною за делегацію Київської області, яка була представлена студентами Білоцерківського Національного аграрного університету та його коледжами і технікумами. Відповідальні від кафедри економіки підприємства – Макаренко П.М., Писаренко С.В., Богомол С.Ю., Галич Ю.А., Олійник Є.О. Делегація складалася з 10 студентів. Відповідальна особа від делегації – начальник навчального відділу Білоцерківського НАУ Хахула Лариса Петрівна – приємна, комунікабельна, енергійна, авторитетна.
Викладачі кафедри економіки підприємства ознайомили гостей з територією та інфраструктурою академії, супроводжували на різноманітні заходи, заплановані програмою зльоту (урочисте відкриття зльоту в театрі ім. М.В. Гоголя, круглі столи, конкурс фотографій, конкурс “Кращий студент року”, святкові дискотеки, екскурсія до музею авіації, екскурсія в с. Михайлики Шишацького району на одне провідних сільськогосподарських підприємств Полтавської області ПП “Агроекологія”, проведення ярмарку “Барви Полтавщини” на території ПДАА, екскурсія по місту Полтава, урочисте закриття зльоту). Студентам-відмінникам Київської області сподобалося в місті Полтава, в Полтавській державній аграрній академії. Особливо запам’яталися наукові дебати під час проведення тематичних круглих столів. Всі були нагороджені сертифікатами учасників круглих столів та дипломами за участь в зльоті, Чучмій Антон (студент Білоцерківського НАУ) був обраний кращим учасником круглого столу № 1, його нагородили дипломом та подарували книгу.

Викладачі кафедри економіки підприємства та кафедри маркетингу організовували проведення круглого столу № 4. За даною тематикою здійснювали дослідження 25 студентів-учасників зльоту з різних областей.

Всі вони були нагороджені подарунками та сертифікатами учасників круглого столу.

Позитивні враження отримали учасники зльоту від конкурсу “Кращий студент року”. Студентка Білоцерківського НАУ Пташник Дар’я представляла Київську область в цьому конкурсі. Вона чудово співає та грає на скрипці. Інші представники делегації активно її підтримували. 18 травня не хотілося прощатися – за ці дні всі перезнайомилися та звикли один до одного. Викладачі кафедри економіки підприємства на згадку про Полтаву подарували кожному учаснику делегації сувеніри і домовилися про подальше спілкування та співпрацю з Білоцерківським Національним аграрним університетом.
За допомогою XV Всеукраїнського зльоту відмінників і делегації, і кафедри академії здобули цінний досвід, отримали безліч приємних вражень, дізналися багато нового та цікавого.