Європейська освіта. Навчання та робота в Польщі

З метою розвитку міжнародної мобільності студентів та підвищення якості освіти у Полтавській державній аграрній академії започатковано реалізацію програми «Подвійний диплом» (паралельна освіта).

Програма полягає в тому, що частину навчання студенти проходять на базі ПДАА, а частину – на базі ВНЗ-партнера на території Польщі. Учасники програми навчатимуться за узгодженими двома вузами навчальними планами. Дисципліни, які студенти вивчатимуть в одному з навчальних закладів, зараховуватимуться в другому. По закінченню навчання студенти отримують крім українського диплому ще й європейський диплом держаного зразка.

Полтавська державна аграрна академія підписала ряд Угод про співпрацю з польськими ВНЗ:

Познанська академія

Люблінська політехніка

Природничий Університет у Вроцлаві

Програма «Подвійний диплом» передбачає, що навчання та дослідницька робота у Польщі збагатить індивідуальний досвід студентів ПДАА, надасть їм можливість дізнатися більше про інші моделі створення та поширення знань, дозволить їм розширити мережу контактів, спілкування і поглибити знання іноземних мов, сприятиме набуттю досвіду роботи на підприємствах Польщі.

Програма «Подвійний диплом» підтримана Міністерством освіти та науки України.

Участь у Програмі підвищить шанси випускника отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру в Україні та надасть можливість легального працевлаштування у країнах Євросоюзу під час навчання та після його закінчення.

Участь у програмі «Подвійний диплом» можуть взяти студенти ПДАА денної та заочної форм навчання, студенти інституту післядипломної освіти і дорадництва ПДАА, а також випускники ПДАА віком до 35 років.

За детальною інформацією звертайтеся у Польський центр ПДАА або за тел. +380999850839, +380674091242

НЕ УПУСТІТЬ СВІЙ ШАНС стати студентом у Європі!

Візит Керівника відділу з питань Східного партнерства Люблінської політехніки (Польща) до Полтавської державної аграрної академії