Європейська освіта. Навчання та робота в Польщі

З метою розвитку міжнародної мобільності здобувачів вищої освіти та підвищення якості освіти у Полтавській державній аграрній академії започатковано реалізацію проекту «Паралельний європейський диплом».

Проект полягає в тому, що частину навчання здобувачі вищої освіти проходять на базі Полтавської державної аграрної академії, а частину – на базі ЗВО-партнера на території Республіки Польща.

Учасники програми навчаються за узгодженими між обома закладами вищої освіти навчальними планами. Дисципліни, які здобувачі вищої освіти вивчають в одному з закладів вищої освіти, перезараховуються в іншому. По закінченню навчання здобувачі вищої освіти отримують два дипломи: український диплом Полтавської державної аграрної академії та європейський диплом держаного зразка ЗВО-партнера.

Проект «Паралельний європейський диплом» функціонує на базі міжінституційних угод між Полтавською державною аграрною академією та такими польськими ЗВО, як:

  Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій

 Люблінська політехніка

 Природничий Університет у Вроцлаві

 

Проект «Паралельний європейський диплом» передбачає навчання та дослідницьку роботу на території Республіки Польща, що збагатить індивідуальним досвід здобувачів вищої освіти ПДАА та забезпечить можливість дізнатися більше про європейські моделі створення й поширення знань також дозволить розширити мережу контактів та спілкування, поглибити знання іноземних мов та набуття практичного досвіду роботи на підприємствах Республіки Польща.

Проект «Паралельний європейський диплом» підтримана Міністерством освіти та науки України.

Участь у Програмі підвищить шанси випускника отримати престижну роботу й побудувати успішну кар’єру в Україні також забезпечить можливість легального працевлаштування у країнах Євросоюзу під час навчання та після його закінчення.

 

За детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків ПДАА

або

за тел.  +380505597877, +380502290016.

 

 

 

Візит Керівника відділу з питань Східного партнерства Люблінської політехніки (Польща) до Полтавської державної аграрної академії