Запрошення до участі в конкурсах та конференціях інших ВНЗ

Шановні викладачі, наукові співробітники, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  та Рада молодих учених університету Запрошує Вас взяти участь у роботі ХХХVІІІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 14 грудня 2017 р.

Інформаційний лист

Шановні студенти!

Харківський національний автомобільно-дорожній університет запрошує прийняти учпсть у "Всеукраїнського конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році”  - II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)».

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі науково-практичного семінару "Формування нової свідомості на третьому етапі цивілізаційного розвитку", який відбудеться 12 грудня 2017 року

Деталі

Шановні колеги !

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих вчених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у Всеукраїнській науковій Інтернет-конференції«Освітньо-інноваційна інтерактивна платформа «Підприємницькі ініціативи»», яка відбудеться7 грудня 2017 року.

Деталі:

Запрошуємо до участі школярів, студентів, науковців, дослідників, громадські організації та усіх небайдужих до природи!

Ви креативні, дбаєте про природу та бажаєте виграти до € 30 000? Це все можливо, якщо прийняти участь у конкурсі The Quarry Life Award 2018
Оберіть свій напрямок (науковий або громадський) та подайте проектну пропозицію он-лайн на сайті конкурсу до 20 листопада 2017 року

Деталі:

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти», яка відбудеться 30 листопада 2017 року, на базі Тернопільського національного економічного університету.

Деталі

Кафедра філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського державного аграрного університету, кафедра гуманітарних і соціальних наук Житомирського державного технологічного університету, кафедра культурології, мистецтвознавства і філософії культури Одеського національного політехнічного університету та Інститут вивчення освіти Опольського університету (Польща) запрошує вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів, а також усіх, хто цікавиться філософською проблематикою, взяти участь у VМіжнародній науково-практичній конференції «Філософські обрії сьогодення»,

Запрошуємо  викладачів,  аспірантів,  студентів  взяти  участь  у  VIІІ   Міжнародній  науково-практичній  конференції   «Економіко-правова  парадигма  розвитку  сучасного суспільства»,  яка відбудеться 29 листопада-01 грудня 2017 р. у м. Краків (Польща).

Оголошується прийом робіт на конкурс «Енергія і середовище»  з метою пошуку і підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. (Лист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 14.09.2017 № 185)

План проведення міжнародних та всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2016 році (лист МОН України від 13.01.2016 № 1/9-8)

Відділ з питань інтелектуальної власності
тел. (05322) 2-29-53;  e-mail: bulakh@pdaa.edu.ua (Булах Т.В.)
тел. 5-46; (Яснолоб І.О.)