Запрошення до участі в конкурсах та конференціях інших ВНЗ

АРХІВ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Продовжено терміни прийому матеріалів на Міжнародну конференцію 3 жовтняня 2019 р. ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у щорічній науково-практичній конференції за міжнародною участю «Навчання публічних службовців: новітні тенденції та технології», яка відбудеться в Національній академії державного управління при Президентові України 31 жовтня – 01 листопада 2019 року.

Для включення тез доповідей до програми конференції необхідно до 7 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу оргкомітету innovative_osvita@ukr.net:
  • заявку на участь у конференції;
  • тези доповіді учасника конференції;
  • копію платіжного документа про перерахування коштів за друкування тез.
Матеріали конференції друкуватимуться з поданих оригіналів без редагування. Оргкомітет залишає за собою право відмовити у друкуванні тез.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у 2-ій Міжнародній науковій конференції «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу»,

яка відбудеться 16-17 жовтня 2019 р. в м.Братислава (Словаччина).

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Фаховий науково-виробничий журнал "Облік і фінанси" та Полоцький державний університет (Республіка Білорусь) запрошують студентів, викладачів,

здобувачів наукових ступенів і всіх бажаючих прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

"Теорія та практика управління розвитком економіки",

яка відбудеться  10 жовтня 2019 року.

IV Міжнародна науково-практична конференція

«Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

26-30 листопада 2019 р., Новий Сонч, Польща

Інформаційний лист

Науково-педагогічне стажування для викладачів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

за програмою

«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»

(180 годин, 6 кредитів ECTS)

29 жовтня – 29 листопада 2019 р.

(з 29 жовтня по 25 листопада – дистанційна форма, з 26 по 29 листопада – очна)

м. Новий Сонч, Польща

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

"Наукові засади підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва"

30-31 жовтня 2019 р. Україна, Харків

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у 23 міжнародній науково-практічній конференции «Тенденції розвитку інтеграційніх процесів стран Центральної и Східної Європи»,

яка відбудеться 12-18 жовтня 2019 року у м. Хургада (Єгипет).

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

05-06 жовтня 2019 року вдруге в історії України відбудеться хакатон з кругової економіки - "Circular Economy Hackathon 2019". Запрошуємо Вас взяти участь.