Зелена Україна у спадок майбутнім поколінням

21 березня 2020 року відбудеться всеукраїнська акція в рамках еко-проекту «Озеленення України», під час якої  ековолонтери всієї країни планують висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу.

Глобальний еко-проект «Озеленення України» має за  мету  відновлення екосистеми України та розвинення екологічної свідомості суспільства, виховання дбайливого відношення українців до рідної домівки. Міська влада Полтави дієво підтримує цей проект, до проекту долучилися громадські організації «Нова Полтава», «Полтавська платформа» та Полтавський осередок Української академії лідерства.

Полтавська громада активно готується до участі у висадженні дерев 21 березня в усіх паркових зонах міста. Координатором цієї акції у м.Полтава є випускниця кафедри екології ПДАА 2005 року Ольга Макєєва, керівник екологічного напрямку ГО «Нова Полтава». Зараз організаторами, спонсорами та волонтерами розробляється детальний план висадки дерев, визначаються основні локації висадки та дендрологічний склад насаджень. Всі ці питання обговорювались на презентації акції «Озеленення України», яка відбулась в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  5 березня.

В цьому заході прийняли участь  здобувачі вищої освіти кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля ПДАА, члени студентського гуртку «Зелена варта».

Наша академія також буде точковою локацією для висаждення саджанців, в якому візьме участь знатний учений нашої академії у галузі ботаніки, доцент кафедри захисту рослин Віктор Миколайович Самородов. Висаджені дерева перебуватимуть  під опікою нинішніх студентів, а далі перейдуть у спадок  наступним поколінням студентів  академії.

До участі у цій благородній акції запрошуються підприємці, школярі, студенти, волонтери, усі небайдужі полтавці, які хочуть зробити наше місто зеленим, екологічно чистим і ще більш красивим.