Зустріч студентів факультету з начальником відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області Мариною Зінюхою

Студенти мають бути захищеними від булінгу та домашнього насильства. Захист прав студентів та викладачів у закладах вищої освіти – тема, яка постійно обговорюється на різних рівнях.

У цьому питанні на факультеті агротехнологій та екології вже є певні досягнення, але наразі їх суттєво недостатньо. Тому кураторами проведено таємне анкетування з питань булінгу серед студентів першого курсу.

2.03.2021 року о 9-30 та 4.03.2021 року о 9-30 організовано зустріч для студентів першого курсу з начальником відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області, старшим лейтенантом поліції Мариною Зінюхою.

В планах залишаються бесіди кураторів з академічними групами на дані актуальні теми.