Зустріч ЗВО 2 курсу та 1 стн факультету ТВППТ із начконом Дібрівського кінного заводу №62 Лабунцем Аркадієм Степановичем.

25 жовтня відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 2 курсу та 1 стн факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва із начконом Дібрівського кінного заводу №62 Лабунцем Аркадієм Степановичем. Студентам було прочитано лекцію на тему: «Легкозапряжні породи коней. Характеристика ваговозних порід коней», на якій дано детальну характеристику орловської рисистої породи, призового рисака і новоолександрівської ваговозної породи. Також приділено увагу історії становлення Дібрівського кінного заводу, обговорено особливості технологій заводського тренінгу рисистих коней, використання конематок новоолександрівської ваговозної породи у виробництві кумису.
​Із студентами та викладачами факультету обговорено проблеми та перспективи розвитку конярства в Україні та досягнуто домовленості про співпрацю з метою якісної підготовки здобувачів вищої освіти в умовах Дібрівського кінного заводу № 62.