Звіт кафедри бізнес-адміністрування та права за період з 24 по 28 березня 2014 року

19-20 березня 2014 р. викладач кафедри бізнес-адміністрування та права к.е.н., доцент Михайлова О.С. брала участь у навчально-практичному семінарі для тренерів з питань фінансової діяльності обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів та земельних питань. Семінар проводився Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». Участь у даних навчально-практичних заходах представника кафедри бізнес-адміністрування та права є цілком логічним продовженням багаторічної роботи науковців кафедри з питань популяризації ідей сільськогосподарської кооперації та практичної допомоги у створенні та забезпеченні діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Одержані знання та практичні навички будуть також використані викладачами кафедри при викладанні дисциплін «Сільськогосподарська кооперація», «Бізнес-планування» та інше.