Звіт по виховній роботі викладачів кафедри економіки підприємства за 2016 - 2017 н.р.

Основними напрямами виховної роботи на кафедрі економіки є: національно-патріотичне виховання; громадянське та правове виховання; культурно-масова робота; спортивно-масова та оздоровчо-профілактична робота; робота за місцем проживання студентів; соціально-побутовий напрямок.
Вихідними положеннями виховного процесу є принципи національного виховання студентської молоді, які й визначають вимоги до змісту, організації і методів виховання.

Дата, місце

проведення

Зміст заходу

Категорія та кількість учасників

1.

23-24 вересня

2016 року

Участь у заходах, присвячених святкуванню Дня міста. Участь у святковому параді «Полтава вишивана»

2.

13 жовтня

2016 року

Проведення бесіди-дискусії зі студентами кураторських академічних груп кафедри, присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва

3.

2016 року

Проведення лекції-дискусії для студентів кураторських академічних груп кафедри на тему: «І сходять зорі молоді», присвяченої Міжнародному Дню студентів

4.

Березень 2017 року

Проведення заходів зі студентами кураторських академічних груп кафедри до 203-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

5.

2017 року

Проведення заходів зі студентами кураторських академічних груп кафедри до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні

5.

Протягом навч. року

Проведення виховних занять зі студентами

6.

Протягом навч. року

Організація екскурсій у музеї міста, району, області

Виконавець: к.е.н., доцент,

доцент кафедри

економіки підприємства                                                             Коваленко М.В.

Завідувач кафедри

економіки підприємства,

д.е.н., професор                                                                                        Макаренко П.М.