1 курс спеціальності «Філологія» відвідав Полтавський музей авіації і космонавтики

Здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Філологія» факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії в рамках проходження навчальної практики відвідали Полтавський музей авіації і космонавтики. Студенти ознайомилися з історією польотів та отримали інформацію про внесок полтавців у розвиток аерокосмічної галузі. Їхнім головним завданням було прослухати тематичні екскурсії з метою подальшого перекладу англійською і німецькою мовами.

Для майбутніх філологів-перекладачів відвідини мали важливе пізнавальне значення ще й через особливу, уперше опрацьовану, технічну лексику.  Студентів супроводжували викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін професор Шаравара Т. О., доценти Тагільцева Я. М., Воловик Л. Б. Щиро дякуємо керівництву музею за теплий прийом, а екскурсоводам за цікаву екскурсію!