100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ ВІДЗНАЧАТИМЕТЬСЯ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

2 вересня 2020 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році». Верховна Рада України включила 100-річчя Академії до переліку пам’ятних дат і ювілеїв, які цьогоріч відзначатимуться на державному рівні, доповнивши розділ І Постанови абзацом «100 років з часу заснування Полтавської державної аграрної академії (1920)».
Ректор Академії, професор Валентина Іванівна Аранчій звернулася до полтавців, освітян, здобувачів вищої освіти: «З теплом у серці, з вдячністю Державі за визнання здобутків одного з найстаріших закладів освіти Полтавщини, ми в надскладних умовах успішно почали навчальний рік, прийняли в освітянську родину близько 2000 нових студентів і впевнено крокуємо в майбутнє. З повагою, згадуючи наших науковців, котрі стояли у витоків вишу, відроджували його після Великої Вітчизняної війни, засновували наукові школи й лабораторії, виплекали тисячі чудових фахівців, які працюють в усіх галузях національної економіки України, – звертаюся до молоді: шануйте вчителів, добре навчайтеся, бережіть і примножуйте науковий потенціал Академії та України загалом. Вітаю!».