100 років після I Світової Війни. 100 ідей для миру

З 14 по 18 листопада в місті Берлін, Німеччина пройшла міжнародна молодіжна зустріч на тему «100 років після I Світової Війни. 100 ідей для миру», організована Франко-Німецьким молодіжним офісом.

На захід з’їхались 400 студентів, віком від 18 до 22 років та 100 школярів, віком від 15 до 16 років, загалом понад 500 чоловік з 48 країн (серед яких були і 12 представників з України). Одним із учасників був і студент 2 курсу скорочено терміну навчання, спеціальності Економіка, факультету Економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії – Томенко Дмитро.

Одразу після приїзду учасників відбулася церемонія відкриття, на якій організатори разом з почесними гостями ознайомили учасників з основними цілями молодіжної зустрічі та темою, над якою доведеться попрацювати протягом наступного тижня.

Програма складалась з 5 насичених днів роботи, протягом яких всіх учасників поділили на 20 груп, які мали наприкінці разом згенерувати 20 повноцінних ідей для миру у всьому світі та завдяки спільній роботі підготувати шляхи до європейської та транснаціональної культури пам'яті.

Ідея групи №19 (в складі якої пощастило бути Томенку Дмитру і ще 22 студентам) створила ідею стосовно шляхів подолання світового голоду, через раціональне використання їжі, екологічне фермерство і тд.

Різноманітні майстер-класи, воркшопи з використанням методів неформальної освіти, протягом яких учасники знайомились, представляли свої країни, намагались зрозуміти значення понять «Мир» та «Війна», відвідували вечори з культурними заходами (серед яких футбольні матчі, перегляди кінофільмів, вечірки і тд.) та екскурсії столицею Німеччини, коли учасники змогли ознайомитись з найпопулярнішими туристичними місцями та історичними пам’ятками.

 

В останній день молодь представляла свої ідеї в формі креативної презентації перед всіма 500 учасниками, Федеральним Президентом Федеральної Республіки Німеччина – Франком-Вальтером Штанмаєром та Президентом Французької Республіки – Еммануелем Макроном.

Томенко Дмитро

 

 

 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: