11 жовтня студентам Факультету економіки та менеджменту була проведена відкрита лекція на актуальні медичні теми

11.10.2013 року в рамках виховної роботи для студентів третього курсу факультету економіки та менеджменту кураторами кафедри менеджменту було організовано відкриту лекцію з питань шкоди абортів та наркоманії.

До участі були запрошені студенти магістратури Української медичної стоматологічної академії під керівництвом викладача кафедри соціальної медицини Плужнікової Тетяни Владиславівни.

На лекції розглядалися питання статевого виховання молоді, негативних наслідків та можливих ускладнень в результат абортів, впливу на здоров’я та соціально-психологічний стан різних наркотичних засобів. Особливу увагу було приділено способам збереження здоров’я молоді та важливості ведення здорового способу життя.