18 жовтня пройшов Адаптив для першокурсників факультету агротехнологій та екології.

Програма адаптиву була дуже насичена! Протягом дня першокурсникам довелося пройти цікаві випробування , творчі завдання, спортивні змагання.

Адаптив був спрямований на те, щоб навчити працювати в команді, бути дисциплінованими, донести, що слід прислухатися і поважати один одного, завести нових друзів, а також навчитися покладатися і довіряти один одному.

Першачки швидко відчули себе частиною команди і намагалися виконувати завдання дружно і весело!. Також у студентів була можливість поспілкуватися з кураторами і поставити їм різні запитання.

Першокурсники змогли краще познайомитися один з одним, змогли відчути командний дух.  Всім учасникам дуже сподобався проведений захід, кожен міг висловити свою думку під час групової рефлексії, сприйняти критику, зробити висновки.