21 серпня 2019 року Полтавська державна аграрна академія гостинно зустріла учасників круглого столу з нагоди 28-ї річниці незалежності України

Для кожного свідомого громадянина України, де б він не був народжений, яку б релігію не сповідував, День незалежності – довгоочікуване свято. Цього дня згадують найвизначніші моменти нелегкої української історії, неоціненний внесок тих співвітчизників, які виборювали право бути нашій країні незалежною.

Приємно, що урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України ми відзначаємо спільно із керівництвом Полтавської області в особі заступника голови ОДА Білоконя Миколи Івановича, представниками департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю, кадровий склад якого брав найактивнішу участь у підготовці круглого столу.

Безмежно раді, що учасниками круглого столу стали представники громадськості, преси, освітяни, зокрема: Кіященко Ганна Василівнаголова Полтавської філії Суспільної служби України, Ісип Олександр Михайлович – радник з децентралізації Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування, науковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До обговорення історичних аспектів становлення української державності та здобутків в аграрному секторі нашої країни долучилися історики кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії, зокрема, професор Шаравара Тамара Олексіївна, професор Якименко Микола Андрійович, доцент Макарець Світлана Володимирівна.

Ректорат Полтавської державної аграрної академії висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до відзначення найвагомішого свята нашої країни та зичить нових наукових здобутків і творчих пошуків у новому навчальному 2019–2020 році.

Мітки: