33-тя МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА AGRO 2021

8 червня 2021 року завідувач кафедри галузевого машинобудування Сергій Яхін, заступниця завідувача кафедри Олександра Біловод, професорсько-викладацький склад, аспіранти та студенти випускової спеціальності 133 Галузеве машинобудування взяли участь у масштабному заході – 33-й Міжнародній агропромисловій виставці AGRO 2021 (м. Київ, НК «Експоцентр України»). Виставку організувало ТОВ «ТД „Промфінінвест”» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Захід триватиме протягом 8–11 червня 2011 року. Ця виставка є найбільшою в Україні та Східній Європі, вона є ефективною платформою для вдосконалення існуючого виробництва, практичного впровадження інноваційних рішень та ідей, а також презентування новинок у різних сферах агропромислового виробництва нашої країни. Виставка відкриває можливості для співпраці зі світовими лідерами аграрного сектора, діалогу між державою, дистриб’юторами, а також установами та організаціями різних форм власності.

На виставці представлені експонати за таким тематичним спрямуванням:

• сільськогосподарська техніка, обладнання та запасні частини;

• інновації в агробудівництві, технологій і матеріалів;

• альтернативні джерела енергії;

• техніка для транспортування і зберігання сільськогосподарської продукції;

• будівництво заміських будинків, ландшафту, екоматеріалів та енергоефективних технологій;

• автоматизація, управління, GPS і GIS технології;

• свійські тварини, ветеринарія та товари для тваринництва;

• рибне господарство та рибальство;

• екологічно чисті продукти та технології;

• конярство та кінний спорт;

• технології вирощування, захисту та збереження рослин;

• комплексні рішення для фермерських господарств і приватних землевласників.

Участь у подібних заходах є надзвичайно корисною та ефективною як для викладачів, так і студентів, тому що вона сприяє удосконаленню підготовки фахівців за освітніми програмами кафедри галузевого машинобудування Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва, Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва (бакалавр, магістр, доктор філософії).

За матеріалами кафедри

галузевого машинобудування