4 червня на засіданні студентського наукового гуртка «Пошук» ....

4 червня на засіданні студентського наукового гуртка «Пошук» кафедри менеджменту відбувся Круглий стіл з дисципліни «Державне та регіональне управління» на тему «Перспективи розроблення і реалізації місцевих програм Полтавщини» у рамках програми «Рідне село».
       Студентами 2 курсу напряму підготовки «Менеджмент» було підготовлено 15 робіт за такою тематикою:
       1. Перспективи соціального розвитку сільських територій та життя населення Лубенщини.
       2. Сучасні проблеми й тенденції розвитку Кобеляцького району.
       3. Проект сільського зеленого туризму в с. Баранівка Шишацького району
       4. Пріоритетні напряму розвитку Глобинського району.
       5. Розвиток та проблеми курортної сфери Миргородського району.
       6. Реальні імпульси для економічного та соціального розвитку села.
      Учасники дискусії обговорили такі питання: основні проблеми соціально-економічного розвитку районів Полтавської області, зокрема, розвитку сільських територій, підвищення рівня життя сільського населення; організація зеленого туризму; науково-практичні засади підвищення ефективності функціонування підприємств Полтавської області. Доповідачі окреслили перспективи застосування інноваційних технологій в аграрному виробництві як  умови підвищення ефективності діяльності аграрних підприємств у Полтавській області. У доповідях також були запропоновані науково-практичні підходи щодо більш ефективного використання потенціалу адміністративних одиниць,у тому числі щодо забезпечення сталого розвитку сільських територій.
      Особливу увагу було приділено питанням налагодження взаємодії місцевих органів влади з громадою та представниками бізнесу, удосконалення державної політики в аграрній сфері на середньо- і довгострокову перспективу.
      Відзначено, що забезпечення розвитку сільських територій є комплексною проблемою, розв’язання якої потребує системного підходу. За результатами перевірки студентських робіт конкурсною комісією найкращими визначено роботи таких студентів:

• Курячої Марини Віталіївни.
  • Мамая Тараса Васильовича.
  • Піддубної Вікторії Олександрівни.
  • Рудика Олександра Борисовича.
  • Стадніченко Марини Станіславівни.
  • Шабали Каріни Олегівни.
  • Шабали Кароліни Олегівни.
  • Шевченко Юлії Володимирівни.
  • Штепури Юлії Петрівни.