9 квітня 2014 року на факультеті агротехнологій та екології проведено секційне засідання студентської наукової конференції за підсумками наукових досліджень у 2013 році

8-9 квітня 2014 року згідно затвердженого плану та програми на базі Полтавської ДАА відбулася студентська наукова конференція за підсумками наукових досліджень у 2013 році. У перший день роботи конференції на пленарному засіданні учасники мали можливість прослухати цікаві доповіді у вигляді презентацій з актуальних питань АПК. Наступного дня на факультеті агротехнологій та екології було проведено секційне засідання (керівник – Кулик М.І., секретар – Шокало Н.С.), в якому взяли активну участь студенти факультету 3 і 4 курсів та магістри. Підтримати своїх вихованців прийшли керівники – викладачі відповідних кафедр. Цікаві доповіді, запитання та жваве обговорення представлених результатів свідчать про значну зацікавленість студентів у науковому житті академії. За результатами засідання відбулося нагородження грамотами тих доповідачів, що мали найбільш змістовні доповіді, належним чином оформлені у вигляді презентацій, а також заохочувальні призи отримали студенти, що задавали питання та брали участь в обговоренні. Отже, конференція пройшла на високому рівні та досягла своєї мети.

Учасники секційного засідання студентської наукової конференції факультету агротехнологій та екології

Вручення почесних грамот та книг по фаховому спрямуванню учасникам студентської наукової конференції