Академічна доброчесність – запорука якісної освіти

25 березня 2021 року здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність».  Одним зі спікерів вебінару –  координатором Оленою Вараксіною – були озвучені основні ознаки академічної доброчесності, зазначені умови дотримання академічної доброчесності в академії. Спілкування відбулось у формі дискусії, завдяки чому аспіранти більш поглиблено ознайомилися з проблематикою академічної доброчесності у вищій освіті. На сьогодні питання академічної доброчесності серед університетської спільноти має надзвичайно вагоме значення, адже вона, безумовно, сприяє популяризації культури академічного письма серед науково-педагогічних працівників і студентства загалом.