Академічна мобільність менеджерів-магістрантів

Беззаперечним є той факт, що академічна мобільність стала невід’ємною частиною сучасної освіти, яка надалі лише зростатиме.

Полтавський державний аграрний університет вже не вперше реалізує програму внутрішньої академічної мобільності спільно з партнерськими закладами вищої освіти Полтави.

Так, з 1 вересня по 29 жовтня 2021 р. чотири здобувачі вищої освіти за ОПП Бізнес-адміністрування спеціальності 073 Менеджмент – Артур АЛІЄВ Анастасія ГОЛОС, Ігор ТКАЧ, Сергій ШАБЕЛЬНИК у межах здійснення проєкту академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі» мають змогу відвідуючи курс навчальної дисципліни «Основи іміджелогії», підвищити свій фаховий рівень. Автором курсу є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту ШИМАНОВСЬКА-ДІАНИЧ Людмила Михайлівна.

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти покликана сприяти академічній співпраці між закладами вищої освіти, розширити світогляд, збагатити досвідом, новими ідеями, поглибити комунікації між молоддю через реалізацію короткотермінових спільних проєктів.

Кожен учасник освітнього процесу в Полтавському державному аграрному університеті має можливість взяти участь у програмах академічної мобільності, набути досвід і тим самим підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, збільшити шанси на професійну реалізацію. Кожен рік інтерес до цього процесу тільки зростає, а партнерські відносини Полтавського державного аграрного університету із закладами вищої освіти виходять на новий рівень.