Академія - перша серед ЗВО Полтавського регіону

Полтавська державна аграрна академія посіла І-ше місце серед закладів вищої освіти Полтавщини (34 у загальноукраїнському заліку) згідно опублікуваного Міністерством освіти і науки України детального розподілу коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти. У 2020 році академія одержить 111,9 % фінансування з державного бюджету (68,66 млн. грн), порівняно із 2019 роком.

З 2020 року ЗВО фінансуються за формулою, де університети з кращими результатами діяльності отримують більше фінансування порівняно із бюджетом минулого року. Міністерство освіти і науки опублікувало детальний розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти.
Рейтинг ЗВО формувався МОН за конкретними показниками: масштаб університету; контингент; регіональний коефіцієнт; позиції у міжнародних рейтингах; обсяг коштів на дослідження, які університет залучає від бізнесу чи з міжнародних грантів.

Розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти у 2020

Більше грошей – сильнішим. МОН опублікувало розподіл держфінансування університетів у 2020 році