Академія запрошує взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу»

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет
Житомирський національний агроекологічний університет
Національний університет водних ресурсів та природокористування
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу» (дистанційна участь), яка буде організована 28 травня 2018 р. у Полтавською державною аграрною академією (за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Робочі мови – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Мітки: