Акція «За чисте довкілля» триває!

Проведення масових акцій із озеленення та благоустрою територій стало доброю традицією для студентів академії. Особливо активно ці заходи проходили напередодні Великодня.

Студентами та працівниками господарської частини було ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ, перекопано значну кількість газонів, благоустроєні клумби, висаджено безліч дерев та кущів на території академії та спортивно-оздоровчого табору, приведена до порядку територія парку.

Приємно, що в заходах по наведенню чистоти поряд з українськими студентами беруть участь і студенти факультету іноземних громадян. Студентська рада академії провела серед студентів конкурс на кращий проект клумби. Перемогу в конкурсі здобула студентка факультету агротехнологій та екології Ольга Макеева.

На думку студентської ради, цей проект буде втілено в життя на клумбі, яка розміщена біля пам’ятного обеліска студентам та викладачам, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Заходи по наведенню чистоти тривають.