Анкетування про дотримання академічної доброчесності в ПДАУ

12 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч викладачів кафедри харчових технологій із очільницею відділу забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Вараксіною О. В. На зустрічі обговорювалися питання академічної доброчесності як одного з основних шляхів підвищення якості освіти в ПДАУ та Україні загалом. Пані Олена розповіла про основні принципи впровадження академічної доброчесності в освітянську культуру та покращення академічної мотивації студентів і викладачів, досконало ознайомила із процедурою перевірки наукових робіт на плагіат, посилаючись на положення «Про комісію з питань етики та академічної доброчесності ПДАА».

На завершення зустрічі Олена Вікторівна провела анкетування викладачів щодо дотримання академічної доброчесності в Полтавському державному аграрному університеті.