Багряна феєрія

16.10.2019 на факультеті агротехнологій та екології знову буяла «Багряна феєрія» - щорічний конкурс креативних композицій із природніх матеріалів та дегустація смаколиків. У цьому році до даного конкурсу приєдналися митці факультету ветеринарної медицини, які продемонстрували свої вишукані вироби.
Кожна експозиція вражала буянням осінніх фарб своєю неповторністю, вишуканістю та п’янкими  ароматами запашних страв домашнього виробництва. Вражало розмаїттям виробів «Містечко майстрів», де студенти й викладачі презентували свої роботи широкому загалу: вишивку, вироби з бісеру, шкіри, кераміки. Особливо вирізнялися роботи доцентів кафедри захисту рослин Коваленко Н.П., Поспєлової Г.Д. та студентів Рябченко А.(агро стн 1 курс), Сандул С.(агро 3 курс), Домішкевич І. (агро 2 курс).
Незалежному журі у складі  Матюхи В.В. - голови профспілкового комітету, Радочиної Ю.І. -  керівника підрозділу з виховної роботи, Курбатської С.В. -  художнього керівника народного ансамблю «Мал - а –Хіт», Омельченко Н.О. - заступника декана факультету ветеринарної медицини з виховної роботи, Маренича М.М. - декана факультету агротехнологій та екології, яке очолила проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку  професор Шаравара Тамара Олексіївна, було дуже важко визначити переможця, наскільки вишуканими і неповторними були роботи. Тому після короткої наради було вирішено присудити перемогу всім учасникам цього свята і нагородити авторів експозицій захоплюючою екскурсією.
У багатьох на згадку залишаться світлини з тематичної фотозони, за організацію якої особлива подяка студентами факультету ветеринарної медицини під керівництвом заступника декана з виховної роботи доцента  Омельченко Г.О та доцента Авраменко Н.О.
Підводячи підсумки «Багряної феєрії» хочеться відмітити невичерпний творчий потенціал і креативність студентської молоді і сказати : «До зустрічі, ювілейна «Багряна феєрія» – 2020»