Блискуча перемога студента та його наукового керівника!

29 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка сільського господарства та АПК». У зв’язку із запровадженням карантину конкурс відбувався дистанційно на базі Сумського національного аграрного університету. На розгляд членів журі було представлено чимало наукових робіт від представників закладів вищої освіти всієї України.

Полтавську державну аграрну академію представляли здобувач вищої освіти спеціальності «Менеджмент» Сергій Шабельник і його науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Олександр Помаз. Члени журі високо оцінили результати їхньої наукової роботи «Напрями підвищення конкурентоспроможності підприємства агропродовольчої сфери». Результат наших науковців – 1-ше місце.

Сергій Шабельник та Олександр Помаз повідомили, що присвячують цю перемогу пам’яті видатної науковиці та чудової Людини завідувачки кафедри менеджменту Маркіної Ірини Анатоліївни.

Мітки: