Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» на кафедрі Економічної кібернетики та інформаційних технологій продовжує свою активну діяльність.

12 жовтня 2016 року на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій у результаті тісної співпраці із компанією «Кварт-Софт» було відкрито Центр підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm».

Відкриттю центру передувала кропітка робота викладачів Академії: вони пройшли навчальний курс із експлуатації та впровадження цієї інформаційної системи та отримали відповідні сертифікати.

Мета відкриття центру – надання можливості студентам набути практичних навичок по роботі в середовищі інформаційної системи «Soft.Farm» – безкоштовної on-line системи планування, обліку та аналізу діяльності аграрних підприємств, які займаються рослинництвом та тваринництвом.

Протягом минулого навчального семестру в курсі вивчення дисципліни «Інформаційні технології» студенти нашої Академії СВО «Магістр» спеціальності «Агрономія» одночасно із вивченням теоретичного матеріалу пройшли практичний курс по експлуатації цієї системи. А 22 грудня, в рамках підсумкової атестації відбулося вручення перших сертифікатів студентам на право експлуатації та впровадження on-line системи, заснованої на «хмарних технологіях».

Співпраця із компанією «Кварт-Софт» продовжується у відповідності до підписаної угоди. При цьому професорсько-викладацький склад Академії, ознайомившись із можливостями створеної сучасної інформаційної системи, бачить перспективу її застосування на підприємствах АПК України і виявляє бажання впроваджувати її в начальні дисципліни різних спеціальностей.

Сьогодні, по завершенні повного вивчення практичних аспектів застосування даної інформаційної системи, сертифікат отримав перший проректор Академії, доктор сільськогосподарських наук, професор Писаренко Павло Вікторович.

У рамках делегованих повноважень ректором Полтавської державної аграрної академії професором Аранчій Валентиною Іванівною вручені грамоти компанії QuartSoft Ukraine за підписом генерального директора Кондратюка Сергія Івановича самим активним працівникам Академії доцентам кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій кандидату фізико-математичних наук Копішинській Олені Петрівні та кандидату технічних наук Уткіну Юрію Вікторовичу за вагомий внесок у розвиток співпраці між бізнесом та вищими навчальними закладами, впровадження інформаційної системи «Soft.Farm» та активний розвиток інноваційних технологій у навчальному процесі.

P.S. Академія перша серед аграрних ВНЗ України, яка започаткувала співпрацю із розробниками програмного забезпечення у такому форматі (відкриття центру, вивчення інформаційної системи в рамках навчальної дисципліни, сертифікація студентів та підготовка викладачів).