«Чудова подорож до науки»

25 лютого доцент кафедри рослинництва М.О.Антонець разом із ЗВО освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» 1-го року навчання 201 Агрономія відвідали випробувальну лабораторію ТОВ «Вакарлаб». Директор А.П.Вакарюк цікаво розповіла і показала визначення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур.

Потім студенти разом з викладачем відвідали виставку «Вчений – Людина – Громадянин» у Полтавській універсальній науковій обласній бібліотеці імені І.Котляревського. Виставка присвячена 80-річчю видатного вченого, громадського діяча, професора кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова, заступника Голови з наукової роботи Громадської спілки «Полтавське Товариство сільського господарства» Опарі Миколі Миколайовичу. Студентам сподобався вислів вченого: «На землі треба господарювати, а не експлуатувати її».