Чисто там, де не смітять!

Саме цю найголовнішу істину має зрозуміти кожен свідомий громадянин нашої країни. Полтавська державна аграрна академія завжди дбає та допомагає у прибиранні нашої Полтави і цього разу студенти академії вирішили допомогти комунальникам. Найпроблемніші куточки Полтави вони чистять давно, 6 квітня вийшли на засмічені схили в центрі міста.

Цьогоріч домовилися із міськими комунальниками: студенти прибрали там, де це зробити складно для людей зрілого віку, і як винагороду отримають від підприємства «Декоративні культури» саджанці різних рослин. Ними планують озеленити територію аграрної академії. Студентам дісталися схили поблизу центру Полтави.

У центрі Полтави чисто, накиданого людьми сміття не помітно, хіба що листя після осені та зими.

Студентська молодь рада суботнику у середу: куди приємніше зараз у парку, ніж на парі в аудиторії. Та і проблеми міста, кажуть, розуміють добре.

Адміністрація академії щиро дякує студентам за допомогу у прибиранні нашого міста, ми впевнені, що саме активна позиція молоді - запорука процвітання Полтави!

Помічник ректора Тетяна Бардіна /за матеріалами телестудії "Місто"