Дайджест навчальної практичної підготовки майбутніх публічних управлінців

З 04 по 27 червня 2018 р. студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» пройшли навчальну практику «Адміністративний менеджмент» під керівництвом доцента, кандидата економічних наук, доцента кафедри публічного управління та адміністрування Мирної О. В. Здобувачі вищої освіти формували спеціальні знання щодо:

• адміністративних методів діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування;
  • функцій державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування;
  • формування навичок налагоджування, підтримання та розвитку адміністративних відносин між окремими людьми, організаціями на прикладі Полтавської, Сумської та інших областей України.

Навчальна практика «Адміністративний менеджмент» пройшла на базі Полтавської державної аграрної академії з залученням до співпраці вищих навчальних закладів Житомирської, Чернігівської, Одеської областей. Екскурсійно-навчальна програма передбачала відвідування і вивчення досвіду адміністративного управління Мачухівської об’єднаної територіальної громади, Полтавської районної ради, КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та виконавчого комітету, Тростянецької міської ради Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади Сумської області.

Екскурсійно-навчальні заходи практики «Адміністративний менеджмент» здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», 04-27 червня 2018 року

Дата заходу

Публічні організації

Тема, зміст заходів

Фото-звіт

Полтавська державна аграрна академія,

Житомирський державний технологічний університет,

Чернігівський національний технологічний університет,

Донецький державний університет управління
(м. Маріуполь),

Одеський державний екологічний університет

Всеукраїнський студентський онлайн-форум «Державний службовець закордоном – знімаємо маски». Доповіді, обмін думками з питань роботи державних службовців в США, Німеччині, Канаді, Швейцарії, Королівстві Нідерланди.

Дивитись фото заходу 1

Мачухівська ОТГ Полтавської області

Робоча зустріч з Білокінь В.В., головою ОТГ, та Шерстюк Л.М., заступником голови ОТГ. Обговорення варіантів співпраці в межах розробки проектів розвитку ОТГ, їх подачі на обласний конкурс «Бюджет участі Полтавської області 2018»

Дивитись фото заходу 2

19.06.2018

Відділ інвестиційного розвитку та проектного менеджменту Полтавської районної ради

Навчання з практичного написання проектів для подання заявки на конкурс «Бюджет участі Полтавської області 2018». Ознайомлення з умовами подання проектів. Поглиблення знань щодо заповнення і подачі аплікаційної форми проекту.

Дивитись фото заходу 3

20.06.2018

Тростянецька міська рада Тростянецької ОТГ Сумської області

Ознайомлення з досвідом роботи міської ради, практикою залучення квартальних, вуличних та будинкових комітетів громади до співпраці з місцевою владою, фестивально-культурним життям громади, роботою молодіжної ради, інноваційними механізмами залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету.

Дивитись фото заходу 4

Полтавська районна рада

Зустріч з заступником керуючого справами – начальником відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради, Березовою Л.І., заступником начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради,
Гришко В.В., директором Агенції регіонального розвитку Полтавської області, Колодієм І.М.

Обговорення з представниками ОТГ, сільськими головами Полтавського району, посадовими особами Полтавської районної ради питань здобутків та нових викликів «Бюджету участі Полтавської області 2018». З’ясування змісту змін, які очікують на учасників проектних перегонів.

Дивитись фото заходу 5

23.06.2018

КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та виконавчого комітету

Навчання з практичного написання проектів для подання заявки на міський конкурс «Бюджет участі м. Полтави». Вивчення найкращих полтавських практик партиципації 2016-2017 років. Участь в тренінговій підготовці за тематикою проектів: благоустрій громадського простору; велоінфраструктура; дитячі, спортивні майданчики; проведення фестивалів та конкурсів; вирішення соціально значущих питань. Модератор заходу – фахівець Артем Іванюк.

Дивитись фото заходу 6

Джерело: Офіційний сайт Полтавської міської ради та виконавчого комітету [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://rada-poltava.gov.ua/news/69179433/