День української писемності та мови в Полтавській державній аграрній академії

7 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови в Полтавській державній аграрній академії здобувачі вищої освіти спеціальностей «Філологія», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент»,   «Інформаційні системи та технології»,  «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Політологія», «Ветеринарна медицина», «Агроінженерія» взяли участь у позанавчальному заході – написанні диктанту.

В основу тексту диктанту покладено роздуми відомого письменника й публіциста, інтерпретатора українського літературного бароко В. Шевчука про плин нашого життя – то тихого й лагідного, то неспокійного, стрімливого, пристрасного. Можна погодитися з думкою автора, що «є своя краса у спокої й мирі, є наше прагнення до тиші, але суть нашу все‑таки визначають пристрасті».

Основна мета заходу – об’єднати всіх небайдужих довкола українського слова і, звісно ж, – перевірити рівень мовної грамотності. Приємно, що в написанні диктанту взяла участь численна аудиторія –  близько ста здобувачів вищої освіти I курсу.

Тож висловлюємо щиру вдячність усім учасникам заходу!

За результатами написання диктанту найвищі бали (10 – 11 із 12 можливих) одержали такі студенти:

«Філологія»:

1.     Щербак Юлія.

2.     Шпортун Аліна.

3.     Столип’ятко Діана.

4.     Нарва Анастасія.

«Право»:

1.     Чорна Анна.

2.     Подоба Інна.

«Фінанси, банківська справа та страхування»:

1.     Шахова Ірина.

2.     Чернуш Анастасія.

3.     Торопенко Карина.

4.     Прихожа Альона.

«Ветеринарна медицина»:

1.     Каленіченко Станіслав.

2.     Котельніков Михайло.

3.     Плеханов Даніїл.

«Агроінженерія»:

1.     Стовба Вікторія.

2.     Безменний Роман.

Матеріал підготували викладачі кафедри іноземних мов та українознавства.