До уваги студентів!Конкурси!

З метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до життя територіальних громад області, обласною радою оголошено щорічний конкурс студентських наукових робіт  «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

З умовами конкурсу можна ознайомитися в деканатах факультетів.

Переможці конкурсу нагороджуються преміями:

Перша премія -1500 грн.;

Друга премія – 1000 грн.;

Третя премія – 500 грн.

За роки існування конкурсу  «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 7 студентів академії були лауреатами та нагороджувалися преміями.

Прийом наукових робіт на конкурс  триватиме до 15 жовтня 2013 року.

Роботи подаються в обласну раду за адресою:  м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к.423, 424.

Телефон для довідок: 56-24-01; 7-36-54.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука - інформує!

Фонд Віктора Пінчука у рамках стипендіальної програми «Завтра.UA»   оголосив конкурс студентських наукових робіт на 2013 -2014 навчальний  рік.

Нашому навчальному закладу установлена квота другого відбіркового туру конкурсу  на рівні 50 осіб.

Реєстрація заявок та пакетів документів студентів на конкурс відбудеться з 1 по25 жовтня 2013 року.

Список  студентів академії в межах квоти та їх документи на CDдиску,потрібнопредставити до 1 листопада 2013 року.

Мітки: