До уваги учнів 11 класів та вступників!

 

 

Полтавська державна аграрна академія оголошує набір на 8 місячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного тестування.

У приміщенні 4 навчального корпусу (3 поверх)

продовжуються заняття підготовчих курсів для вступників.

 

Розклад занять:

00.10 субота
1 пара
9.30-10.50 
 Історія України 
ауд. 426, 428
2 пара
11.00-12.20
 Історія України 
ауд. 426, 428
 
00.10 понеділок
1 пара
9.30-10.50 
Українська мова 
ауд. 426, 428
2 пара
11.00-12.20
Українська література
ауд. 426, 428
 
00.10 вівторок
1 пара
9.30-10.50
Українська мова  
ауд. 426, 428
2 пара
11.00-12.20
Українська література
ауд. 426, 428
 
00.10 п'ятниця
1 пара
9.30-10.50 
Географія
ауд. 426
Біологія 
ауд. 428
2 пара
11.00-12.20 
Географія
ауд. 426
Біологія 
ауд. 428
 
00.10 субота
1 пара
9.30-10.50 
Історія України 
ауд. 426, 428
2 пара
11.00-12.20
Історія України
ауд. 426, 428
3 пара
13.00-14.20
Історія України
ауд. 426, 428
 
00.10 четвер
1 пара
9.30-10.50 
Географія
ауд. 426
Біологія 
ауд. 428
 
 
 
 
 

 

 

 

 

ПЕРЕВАГИ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ

1. Професійні викладачі, які мають багаторічний досвід роботи з проведення вступних випробувань.
2. Зручний час навчання.
3. Обґрунтована помірна вартість навчання з можливістю оплати частинами.
4. Ознайомлення зі спеціальностями для осмисленого вибору професії.
5. Безкоштовна участь в гуртковій роботі академії.
6. Успішна адаптація до умов навчання в академії.

Досвідчені викладачі допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування з таких предметів:

  • українська мова
  • українська література
  • історія України
  • біологія
  • математика
  • географія
  • іноземна мова
  • хімія

Наказ про встановлення розмірів плати підготовчих курсів 2020-2021 рр.

Для зручності та економії часу пропонуємо подачу документів в електронному варіанті :

Заява вступника на підготовчі курси ПДАА

Заповніть анкету в електронному варіанті


м. Полтава, вул. Сковороди 1/3,
навчальний корпус №4, каб. 405 (1-й поверх).
Телефони: (0532)57-30- 79

Локес Наталія Володимирівна: (095) 659-84-24

 

Українська мова та література

  • Кольц Тамара Віталіївна: (066) 680-47-29

​Математика

  • Полухіна Любов Миколаївна: (050) 255-32-43

​Біологія

  • Овчаренко Тамара Дмитрівна: (095) 879-76-54

Географія

  • Дмитренко Віталій Анатолійович: (050) 197-63-19

​Історія України

  • Бубирь Олександр Анатолійович: (095) 719-54-59