До всесвітнього дня психічного здоров’я

Студенти та психологічна  служба Полтавської державної аграрної академії у співпраці з колегами з ГО «Асоціація психологів вищої школи України» долучилися до заходів, присвячених Всесвітньому дню психічного здоров’я,  який святкується 10 жовтня.

Громадська організація «Асоціація психологів вищої школи України» є спілкою практичних психологів закладів  вищої освіти України, до якої входять уже понад  40 учасників. Метою Асоціації є об’єднання зусиль професійної спільноти психологів, які працюють у закладах  вищої освіти, задля забезпечення  соціально-психологічного супроводу освітнього процесу та підтримання належного рівня психічного здоров’я усіх його учасників.

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я було проведене опитування студентів різних ЗВО про засоби збереження психічного здоров’я та подолання стресу в умовах пандемії.

Як залишитися здоровим, урівноваженим і щасливим?

Ось що пропонують студенти різних закладів вищої школи…