Добре розпочали навчальний рік спортсмени академії

На Чемпіонаті України з гирьового спорту, який відбувся 3 12.08-3.09.2013 року в АР Крим, збірна команда області, яка складається з студентів та випускників  нашої академії, зайняла 1 місце.

З 31.10 по 4.11.2013 року в Буковелі Івано-Франківської області відбулися змагання з гирьового спорту на Кубок України, де спортсмени академії вибороли 2 командне місце.

Особливо відзначились студенти Кузема Аліна,Ткаченко Микола, Білоус Віталій, Назаренко Дмитро, Срібний Руслан.

В академії з 23 вересня по 4 листопода 2013 року була проведена Спартакіада першокурсника в якій прийняли участь 184 спортсмена, котрі змагались з міні-футболу, шахів, настільного тенісу та волейболу. В  командному заліку перше місце виборов факультет ТВППТ, 2 місце – Ветиринарної медицини, 3 - Агрономії та екології.

24-26 жовтня 2013 року в місті Біла Церква  відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу в якому  в складі збірної області виступали  спортсмени академії Чепіжний Антон, Кабушко Ярослав, Скриналь Інна та Устенко Марина, котра стала кандидатом в збірну України на Чемпіонат  Європи.