Екскурсія до Березової Рудки і Березоточи із ЗВО 2 курсу СТН факультету агротехнологій та екології

17 вересня відбулася екскурсія до Березової Рудки Пирятинського району і Березоточи Лубенського району разом із ЗВО 2 курсу СТН факультету агротехнологій та екології. Екскурсію було організовано доцентом  кафедри рослинництва Антонець М.О. Також у дорозі було прочитано лекцію на тему «Дикорослі однорічні лікарські рослини».

У Березовій Рудці в аграрному коледжі відбулася зустріч з директором Краснюком В.М. і викладачами, які провели екскурсію на колекційну ділянку, показали озоновий гай (туя західна і смереки), лабораторію з квітникарства і пригостили смачним чаєм «Березоворудський бальзам» з медом.

У другій половині дня відбулася екскурсія на ботанічний розсадник науково-дослідної станції лікарських рослин, якій вже більше 100 років. Березоточа радо зустріла гостей. Старший науковий співробітник станції Шевченко Тетяна Леонідівна презентувала ЗВО величезну колекцію лікарських рослин, цікаво розповіла про їх фітотерапевтичні властивості, пригостила «Козацьким чаєм».