Екскурсія студентів ФОФ до Верховної Ради України.

Студенти спеціальностей "Політологія", "Філологія", "Облік і оподаткування" факультету обліку і фінансів Полтавської державної аграрної академії завітали з екскурсією до Верховної Ради України. Вони ознайомилися з історією парламентаризму в Україні та зі специфікою роботи нинішньої Верховної Ради. Крім того, відвідали багато цікавих місць у Києві. Несподівано зустрілися з колишнім прем'єр-міністром В. П. Пустовойтенком, з яким провели імпровізовану флеш прес-конференцію з приводу сучасного політичного життя в Україні.

Студентів супроводжували декан факультету обліку і фінансів Людмила Олександрівна Дорогань-Писаренко, викладачі і співробітники кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін О. С. Колодій, Г. В. Подлєсна, С. М. Приходько, В. В. Васюта, І. А. Мася, викладачі кафедри фінансів і кредиту Т. С. Галінська, В. М. Собчишин, В. І. Лихопій.

Щиро дякуємо Людмилі Олександрівні за допомогу в організації екскурсії.