Екскурсія студентів-політологів на телеканал Poltavske.TV

Студенти спеціальності «Політологія» факультету обліку і фінансів Полтавської державної аграрної академії відвідали телеканал Poltavske.TV. Цей канал є молодим за досвідом, молодіжним за складом і швидко прогресуючим. Він оперативно і неупереджено висвітлює події життя Полтави і Полтавщини.

Працівники телеканалу провели цікаву і змістовну екскурсію, протягом якої студенти ознайомилися з особливостями сучасної тележурналістики та її зв’язку з політикою. Також майбутнім політологам було запропоновано вже зараз пройти стажування на телеканалі та отримати перший досвід журналістської роботи, а можливо і непоганий startup для подальшої професійної кар’єри. Дякуємо за організацію екскурсії працівникам телеканалу Poltavske.TV Андрію Шугову, Анастасії Мацько, Сергію Чорномазу, Леоніду Авраменку.